ІН'ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Найкраще обладнання та косметика в західній Україні

Ін’єкційна косметологіяпредставляє собою групу процедур, в основі яких лежить введення препаратів у шкіру пацієнта за допомогою ін’єкції.

Мезотерапія – метод покращення зовнішнього вигляду обличчя за допомогою введення препарату в поверхневі та глибокі шари шкіри. Препарати для мезотерапії називають коктейлями, це суміші відразу з декількох біологічно активних речовин. Найчастіше вони складаються із вітамінних комплексів, гіалуронової та активних кислот. В основі дії мезотерапії є стимуляція локального кровообігу та насичення клітин обраної зони біологічно активними речовинами.

Біоревіталізація – свого роду «біологічне оживлення» шкіри. Вона дає змогу відновити внутрішнє середовище, характерне для молодої шкіри, уповільнюючи старіння. Суть біоревіталізації заключається у ін’єкціях гіалуронової кислоти, яка одразу відновлює водний баланс та створює ідеальні умови для життєдіяльності клітин.

ПРО ПОСЛУГИ

Прайс лист

Натисніть кнопку для перегляду прайсу

КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Ми допомагаємо людям ставати привабливіше і впевненіше в собі. Для вас найсучасніші технології, найкраща косметика з усього світу, професіоналізм працівників та привітна атмосфера.

ЗАПИСАТИСЬ У WIN WAY

У косметичній студії Win Way ми проводимо тільки ефективні і досліджені процедури.